MONITORING IP

Świadczymy usługi w zakresie projektowania, montażu, serwisu i konserwacji systemów monitoringu. Nasze instalacje opieramy na monitoringu sieciowym IP, ponieważ naszym głównym priorytetem jest jakość. Chcemy, aby każdy nasz klient był zadowolony i czuł się bezpiecznie korzystając z naszych systemów. Współpracujemy tylko z takimi dostawcami systemów monitoringu, którzy potrafią zaoferować nam bardzo dobrą jakość w rozsądnych pieniądzach.

Nasza oferta skierowana jest do właścicieli:

Rejestratory INTERNEC

W zależności od potrzeb klienta oferujemy całą gamę rejestratorów sieciowych, od rozwiązań ekonomicznych do zaawansowanych. Ważnym czynnikiem jest płynność działania systemu oraz odpowiedni bitrate, który  dobiera się do ilości przesyłanych danych w naszej sieci monitoringu.

Kamery INTERNEC

Najważniejszym elementem systemu monitoringu są kamery. Odpowiedni ich dobór będzie skutkował bezawaryjną pracą przez wiele lat. Jakość nagrań jest priorytetem podczas konfigurowania systemu. Kamery z czułym przetwornikiem COLOR MASTER i COLOR MASTER PRO idealnie zdają egzamin w warunkach, gdzie jest znikoma ilość światła bądź jego brak.

Kamery INTERNEC seria COLOR MASTER

Kamery INTERNEC seria COLOR MASTER PRO